İstanbul Köprü Konferansı Tamamlandı 14.08.2014


İstanbul Köprü Konferansı Tamamlandı.

11-13 Ağustos 2014 tarihleri arasında İstanbul Hilton Oteli'nde gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Köprü Konferansı sona erdi.

Yerli yabancı birçok akademisyenin, yapı ve teknoloji firmasının, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katıldığı konferans boyunca, günümüz köprü teknolojileri ve bilimsel çalışmaları ile ilgili sunumlar yapıldı, tanıtım standlarında firma yetkilileri tarafından bilgiler verildi.

Teknik Destek Grubu yeni oluşumu TESTART ile birlikte da konferansta katılımcı şirket olarak yer aldı. TDG ve TESTART standında TESTBOX markasına ait veri toplama cihazları, sensörler, yazılımlar ve sarsma tablası tanıtıldı. Köprü uzmanları ve firmalar standa büyük ilgi gösterdi.

Ayrıca konferansın ikinci gününde Teknik Destek Grubu Genel Koordinatörü Yük. İnşaat Mühendisi Sarp DİNÇER ''Köprülerde Gerçek Zamanlı Yapısal Sağlık İzlemesi İçin Tümleşik Bir Enstrumantasyon Yaklaşımı'' katılımcılara başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Konferans boyunca gösterdikleri ilgi ve sıcak yaklaşım için tüm katılımcılara teşekkür ederiz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.